zestaw „a-prp novareg” osocze bogatopłytkowe

A-PRP Novareg to zestawy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego o OPTYMALNYM
czyli najlepszym dla kuracji stężeniu płytek.

Terapia osoczem bogatopłytkowym A-PRP Novareg jest przeznaczona do:
• profilaktyki starzenia się skóry, poprawy gęstości i napięcia skóry,
• wygładzenia zmarszczek w okolicach czoła, policzków, fałd nosowo- wargowych, szyi, dekoltu, dłoni, oczu, obszarów kolan, skroni, pośladków,
• poprawy kolorytu skóry,
• pozbycia się szarości skóry,
• redukcji przebarwień,
• hamowania procesu łysienia u mężczyzn i kobiet, stymulacji odrostu włosów oraz ich zagęszczania,
• leczenia blizn potrądzikowych i pooperacyjnych (np. po usuwaniu tarczycy), powypadkowych
• przyśpieszenia gojenia po zabiegach laserowych.

Zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem naturalnym, bez ryzyka alergii, nietolerancji czy innych reakcji immunologicznych.

Jest metodą odpowiednią dla osób u których coraz bardziej widoczne są objawy starzenia skóry:
– wiotkość,
– cienkość skóry,
– zmarszczki,
– plamy barwnikowe,
– szerokie pory,
– chcących pozbyć się defektów skórnych, np. w postaci blizn potrądzikowych, powypadkowych i pooperacyjnych
– borykających się z problemem łysienia zarówno mężczyzn jak i kobiet,
– chcących zdecydowanie poprawić i odmłodzić swój wygląd.

 

Efekt po zabiegu
Przeprowadzona w profesjonalnym gabinecie terapia jest szybka, sterylna i bezpieczna.

Następuje zdecydowana poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry – podniesienie „opadającej, zwiotczałej skóry” oraz wyraźne spłycenie zmarszczek i bruzd.

Pierwsze efekty są zauważalne już po kilku dniach i stają się coraz widoczniejsze wraz z upływem czasu. Związane jest to z zachodzącymi w skórze autologicznymi procesami odbudowy komórkowej. Ze względu na fakt, że do organizmu są dostarczane jego naturalne czynniki wzrostu, a nie sztuczne obce preparaty, efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. W zależności od wieku i kondycji skóry do kilkunastu miesięcy. W celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów rekomendowane jest powtórzenie zabiegu po pewnym czasie.

Zasady postępowania i przeprowadzania zabiegów za pomocą zestawów A-PRP Novareg

Przeprowadzenie zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego sprowadza się do czynności wykonania delikatnych, podskórnych, nakłuć przy jednoczesnym naciśnięciu tłoka strzykawki – czyli mezoteroapii igłowej. Innymi słowy celem lekarza (zabiegu) jest wykonanie setek nakłuć na skórze pacjenta w obszarze kurowanym w celu umieszczenia pod nią niewielkiej ilości osocza, na niewielkiej głębokości pod skórą, w niewielkich odstępach od siebie.

Jak widać nie jest istotne czy będziemy wykonywać mezoterapię czoła, twarzy, czy dłoni. Umiejętności lekarza aplikującego osocze sprowadzone są do jednej opisanej wyżej czynności.

 

Jak przebiega zabieg
Zabieg składa się z dwóch elementów.

– Pierwszym elementem to pobranie krwi pacjenta i odseparowanie osocza bogatopłytkowego PRP.
– Drugim elementem jest aplikacja osocza bogatopłytkowego PRP w żądane miejsca.

Używając zestawów A-PRP Novareg pozyskujem bardzo dużo bo aż 10 ml osocza. Daje nam to możliwość przeprowadzenia zabiegu (ostrzykania) dużych powierzchni ciała.

W przypadku kuracji estetycznej, aplikacja osocza bogatopytkowgo następuje poprzez wykonanie dziesiątek nakłuć podskórnych w miejscach, które rewitalizujemy. Proces ten nazywamy mezoterapią.
Generalnie zabiegi można określić jako bezbolesny ponieważ głębokość wkłucia na twarzy, szyi, dekolcie i innych miejscach ciała jest niewielka i wykonywana bardzo cienką igłą. Jednakże u pacjentów, których próg bólu jest bardzo niski przed aplikacją osocza miejsce nakłuwania pokrywane jest kremem znieczulającym.
Po aplikacji osocza bogatopłytkowego PRP, obszary, na których nastąpiła aplikacja zostają pokryte płynem rewitalizującym.

W przypadku zabiegów przywracających porost włosów głębokość wkłucia jest nieco większa. Płytki krwi muszą bowiem znaleźć się w okolicach mieszka włosowego. Tam płytki krwi aktywują się uwalniając czynniki wzrostu. Pozostałe elementy procesu są identyczne.

Twój koszyk