zestaw „a-prp novareg” osocze bogatopłytkowe

Zestaw A-PRP Novareg – Skuteczny, Wydajny, Bezpieczny

1. Pobranie krwi
2. Wirowanie (8min) –> separacja i zagęszczenie płytek krwi
3. Pobranie odpowiedniej do zabiegu ilości osocza
4. Iniekcja –> aktywacja płytek (uwalnianie się czynników wzrostu wewnątrz chorego misjsca, intensywna regeneracja

Zestawy A-PRP Novareg są zestawami wyprodukowanymi całkowicie w Unii Europejskiej i opartych na komponentach najbardziej uznanych producentów w Europie. Przed wdrożeniem do produkcji nasza firma – jako producent – przeszła bardzo rygorystyczne procedury notyfikujące, które zakończyły się otrzymaniem wszystkich zezwoleń łącznie z certyfikatem CE. Jego oryginalna nazwa to A-PRP Novareg. Wyłącznym producentem i właścicielem marki A-PRP Novareg w jest firma Novareg sp z o.o.. www.novareg.pl.

Dlaczego A-PRP Novareg jest tak dobrym produktem? Składa się na to kilka elementów:

  1. Proces jest całkowicie autologiczny – czyli pochodzący i oparty jedynie i wyłącznie na krwi danego pacjenta bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych takich jak żele separujące, czy chemiczne aktywatory
  2. Jest niezwykle skuteczny poprzez umiejętność wyodrębnienia płytek krwi o optymalnym stężeniu. Optymalne stężenie płytek w osoczu to zakres do 4. Stężenie 4 to maksymalne stężenie, które można uzyskać nie powodując jeszcze pęknięć (a tym samym aktywacji) płytek w trakcie wirowania. Otrzymujemy więc niespękane płytki, stężone 4 krotnie i wstrzykujemy je do organizmu powodując ich aktywację w chorym miejscu. (można uzyskiwać większe stężenia poprzez zwiększanie sił wirowania. Większe jednak siły powodują pęknięcia płytek i uwalnianie się najwartościowszych czynników już w trakcie wirowania przez co cała kuracja traci swoją wartość i skuteczność nawet do 70 %).
  3. Pozwala na wyodrębnienie bardzo dużej ilości osocza o optymalnym stężeniu. Średnio dzięki A-PRP Novareg uzyskujemy 10 ml osocza z 20 ml krwi. Wraz z tak dużą ilością wyodrębnionego osocza możemy wykonać regenerację więcej niż jednego obszaru chorobowego lub rewitalizowanego pacjenta w trakcie jednej sesji.
  4. Metoda A-PRP Novareg pozwala na sterowanie stężeniem. Górna część uzyskanego osocza ma mniejsze stężenie płytek krwi dolna większe. Oznacza to, że w zależności od potrzeb kuracji możemy pobrać mniejszą ilość osocza o większym stężeniu lub większą ilość osocza o mniejszym stężeniu. Jest to szczególnie przydatne w dziedzinie ortopedii.

Twój koszyk