zestaw „a-prp novareg” osocze bogatopłytkowe

A-PRP Novareg to zestawy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego o OPTYMALNYM
czyli najlepszym dla kuracji stężeniu płytek.

Kuracje osoczem bogatopłytkowym są niezwykle skuteczne we wszystkich schorzeniach ortopedycznych oraz kontuzjach sportowych. Dzięki właściwościom czyników wzrozu – jakie zawierają w sobie płytki krwi – przyspieszamy wielokrotnie regenerację, a co za tym idzie powrót do sprawności kontuzjowanych i chorych miejsc. Jest niezwykle istotne
żeby pozyskane osocze zawierało nie spękane płytki krwi, a ich aktywacja (pęknięcie) nastąpiło dopiero we wnętrzu organizmu. Taki przebieg procesu gwarantują zestawy A-PRP Novareg. przeczytaj więcej na ten temat tutaj

 

Do najczęściej wykonywanych zabiegów zaliczamy:

– łokieć tenisisty
– łokieć golfisty
– kolano skoczka
– zapalenie/uraz ścięgna Achillesa
– urazy stożka rotatorów
– zapalenie powięzi podeszwowej
– ostrogi piętowe
– przyspieszenie zrostu kości
– przewlekłe stany zapalne ścięgien
– mięśni
– przyczepów oraz powięzi
– urazy więzadeł, chrząstek
– zaburzenia trofiki tkanek
– redukcja bólu,- gojenie ran,

 

W dziedzinie reumatologii
przywracanie aktywności i sprawności ruchowej przy:
– chorobach stawów,
– zapaleniu stawów,
– osteoporozie,
– łuszczycowym zapaleniu stawów.

 

Zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym przy użyciu zestawów A-PRP Novareg jest zabiegiem naturalnym, bez ryzyka alergii, nietolerancji czy innych reakcji immunologicznych.

Zasady postępowania i przeprowadzania zabiegów za pomocą zestawów A-PRP Novareg

Zabiegi ortopedyczno-reumatologiczne za pomocą A-PRP Novareg w swoim przebiegu są bardzo zbliżone do siebie. Niezbędny jest więc lekarz ortopeda lub reumatolog. W przypadku zabiegu PRP, przed wykonaniem iniekcji odseparowujemy osocze bogatopłytkowe z krwi. Pielęgniarka pobiera krew i umieszcza ją w urządzeniu wirującym. Następnie po 8 minutowym odwirowaniu otrzymujemy gotowe osocze, które aplikowane jest przez lekarza w postaci zastrzyku. Jest to bardzo prosty proces.

 

W przypadku zabiegów ortopedycznych i reumatologicznych, aplikacja osocza bogatopłytkowego PRP jest przeprowadzona poprzez wykonanie zastrzyku z osocza w chore miejsce. Zaleca się wykonywanie zabiegów przy użyciu USG. Ponieważ A-PRP Novareg daje możliwość pozyskania bardzo dużej ilości osocza (średnio 10 ml z 20 ml krwi) istnieje możliwość wykonania dwóch iniekcji w trakcie jednej sesji. Jeśli u pacjenta występuje więcej schorzeń niż jedno np. dwa kolana, ilość uzyskanego osocza pozwala nam na wykonanie zabiegu na obu chorych miejscach w trakcie jednej sesji.

 

Skuteczność działania kuracji z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP.
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego A-PRP Novareg są niezwykle skutecznym elementem wspomagającym leczenie w bardzo szerokiej gamie

schorzeń ortopedycznych, reumatologicznych, kontuzji sportowych, kuracjach estetycznych, dermatologicznych, czy podczas operacji (wydatne wspomaganie procesu gojenia).

W terapiach ortopedyczno – reumatologicznych, znaczne efekty pojawiają się po około tygodniu – dwóch od zabiegu. W przypadku zabiegów ortopedyczno – reumatologicznych zwykle wystarczający jest jeden zabieg.

 

 

Twój koszyk