KWASY HIALURONOWE / OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Oferowane produkty to specjalistyczne kwasy hialuronowe, wyprodukowane dzięki najnowszym badaniom biotechnologicznym. W efekcie pozwoliły one uzyskać produkty zapewniające maksimum bezpieczeństwa i niezawodności, łącząc niezwykłą wydajność z jakością finalnego produktu. W trakcie produkcji wykorzystywana jest zaawansowana technologia oczyszczania, wyrównywania i sieciowania kwasu hialuronowego. Ponieważ technologia ta zapewnia pełne oczyszczanie produkowanego żelu z substancji zbędnych, umożliwia ona uzyskanie jednorodnej, jednolitej, stabilnej warstwy wypełniacza co wprost przekłada się na świetne efekty i wygląd po zabiegu.

Profiller Lips HA
Profiller Lips HA
MEDYCYNA ESTETYCZNA

WSKAZANIA
POFILLER LIPS przeznaczony jest do stosowania w przypadku defektów ust lub do powiększenia ich objętości.

PROFILLER LIPS to bezbarwny, przezroczysty, wiskoelastyczny, biodegradowalny, apirogenny, sterylny żel.
PROFILLER LIPS to usieciowany hialuronian sodu  pochodzenia biofermentacyjnego doprowadzany do stężenia 20mg/ml i zawieszony w buforze fizjologicznym o pH 7. Obietość: 1.0 ml. (Hialuronian sodu, usieciowany: 20mg/ml – fizjologiczny fosforan chlorku sodu bufor” q.s. – pH”6.8-7.5)

PROFILLER LIPS jest dostarczany w jednorazowej szklanej strzykawce z łącznikiem luer-lock. Strzykawka wyposażona jest w ogranicznik wysunięcia tłoczka, pomocniczy uchwyt, trzpień tłoczka. Opakowanie zawiera strzykawkę i dwie sterylne igły 27Gx1/2”

Po wykonaniu iniekcji, PROFILLER LIPS w sposób naturalny integruje się z tkanką i powoduje zwiększenie objętości tkanek skóry.

Produktil HA
Produktil HA
MEDYCYNA ESTETYCZNA

PRODUKTIL jest sterylnym, biodegradowalnym, izotonicznym żelem do podawania śródskórnego

WSKAZANIA DO UŻYCIA:
W przypadku fizjologicznego procesu starzenia się skóry, w wyniku którego dochodzi do odwodnienia warstwy rogowej naskórka  (szorstkość i zmniejszenie rozświetlenia) oraz zmian we włóknach elastycznych (zmarszczki)

W procesach naprawczych skóry – w przypadkach blizn będących następstwem powierzchownych urazów skóry (np. trądzik, blizny po ospie wietrznej)

Każde opakowanie zawiera dwie strzykawki PRODIKLITU

SKŁAD
Hialuronian sodu 25mg/ml, L-prolina, L-hydroxyprolina, Glicyna, L lizyna HCL, chlorek sodu, dwuwodny diwodorofosforan sodu, Wodorofosforan disodowy, dodekahydrat, woda do iniekcji

Proage HA
Proage HA
MEDYCYNA ESTETYCZNA

PROAGE jest sterylnym, biodegradowalnym, izotonicznym żelem do podawania śródskórnego.

WSKAZANIA
PROAGE ma zastosowanie w przypadkach:
– Bliznowacenia jako zejścia powierzchownych zmian skórnych: (np. trądzik ,ospa wietrzna)
– W zmianach w następstwie fizjologicznego procesu starzenia skóry, który doprowadza do odwodnienia warstwy rogowej naskórka (szorstkość, mniejsze rozświetlenie skóry), zmianach włókien sprężystych skóry

Każde pudełko zawiera napełnioną, gotową do podania strzykawkę, dwie jednorazowego użytku igły 30G1/2”. Jedna strzykawka zawiera 2.0 ml apirogennego  żelu.

SKŁAD
Hialuronian sodu 20mg/ml, chlorek sodu, dwuwodny diwodorofosforan sodu, dwuzasadowy fosforan sodu, dodekahydrat, woda do injekcji.

 

 

Zestawy A-PRP Novareg
Zestawy A-PRP Novareg
MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zaawansowanie technologiczne zestawów A-PRP Novareg, pozwala na uzyskanie optymalnego stężenia płytek krwi, które wprost przekładają się na niezwykle skuteczne efekty regeneracyjne zarówno w schorzeniach ortopedycznych jak i w zakresie medycyny estetycznej

Pozwala na wyodrębnienie bardzo dużej ilości osocza o optymalnym stężeniu. Średnio dzięki A-PRP Novareg uzyskujemy 10 ml osocza z 20 ml krwi. Wraz z tak dużą ilością wyodrębnionego osocza możemy wykonać regenerację więcej niż jednego obszaru chorobowego lub rewitalizowanego pacjenta w trakcie jednej sesji.

Produkt wyprodukowany w Unii Europejskiej przy użyciu komponentów renomowanych europejskich firm.

Twój koszyk